REx 1915 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 22:40
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 22:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 21:01
Humenné 22:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 21:01
Krásna nad Hornádom 21:09
Slanec 21:28
Výhybňa Slivník 21:35
Čeľovce 21:42
Trebišov 21:50
Bánovce nad Ondavou 22:01
Michalovce 22:18
Petrovce nad Laborcom 22:23
Strážske 22:30
Humenné 22:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).