REx 1914 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 19:03
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:04 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Humenné 17:28
Košice 18:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 17:28
Strážske 17:38
Petrovce nad Laborcom 17:45
Michalovce 17:51
Bánovce nad Ondavou 18:01
Hrinište 18:06
Trebišov 18:13
Čeľovce 18:21
Slanec 18:36
Košice 18:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).