REx 1913 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 20:37
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 29.06.2022 o 20:39 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 19:01
Humenné 20:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 19:01
Krásna nad Hornádom 19:09
Čeľovce 19:42
Trebišov 19:50
Hrinište 19:55
Bánovce nad Ondavou 20:02
Michalovce 20:11
Petrovce nad Laborcom 20:17
Strážske 20:23
Humenné 22:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).