REx 1913 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Strážske
Vlak odišiel zo stanice o 22:30
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 22:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 21:01
Humenné 22:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 21:01
Ruskov 21:21
Výhybňa Slivník 21:35
Čeľovce 21:42
Trebišov 21:50
Hrinište 21:56
Bánovce nad Ondavou 22:01
Michalovce 22:18
Petrovce nad Laborcom 22:23
Strážske 22:30
Humenné 22:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).