REx 1912 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 15:04
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Humenné 13:28
Košice 14:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 13:28
Strážske 13:38
Strážske 13:38
Michalovce 13:51
Bánovce nad Ondavou 14:01
Hrinište 14:06
Trebišov 14:12
Čeľovce 14:20
Slanec 14:35
Krásna nad Hornádom 14:50
Košice 14:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).