REx 1910 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 13:02
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 13:03 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Humenné 11:28
Košice 12:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 11:28
Strážske 11:38
Strážske 11:38
Michalovce 11:51
Bánovce nad Ondavou 12:01
Hrinište 12:06
Trebišov 12:12
Čeľovce 12:20
Ruskov 12:39
Krásna nad Hornádom 12:50
Košice 12:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).