REx 1909 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 17:13
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 17:15 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 15:37
Humenné 17:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 15:37
Výhybňa Slivník 16:12
Čeľovce 16:22
Trebišov 16:29
Bánovce nad Ondavou 16:39
Michalovce 16:48
Strážske 16:59
Humenné 17:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).