REx 1908 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 13:04
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 13:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Humenné 11:28
Košice 12:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 11:28
Humenné 11:28
Strážske 11:38
Strážske 11:38
Michalovce 11:51
Bánovce nad Ondavou 12:01
Hrinište 12:06
Trebišov 12:13
Čeľovce 12:21
Výhybňa Slivník 12:28
Slanec 12:36
Ruskov 12:40
Nižná Myšľa 12:44
Krásna nad Hornádom 12:50
Košice 12:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).