REx 1908 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 10:59
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Humenné 09:28
Košice 10:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 09:28
Strážske 09:38
Michalovce 09:51
Bánovce nad Ondavou 10:01
Hrinište 10:06
Trebišov 10:12
Čeľovce 10:20
Ruskov 10:39
Nižná Myšľa 10:44
Košice 10:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).