REx 1907 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čeľovce
Vlak odišiel zo stanice o 16:28
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 16:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 15:37
Humenné 17:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 15:37
Ruskov 15:59
Výhybňa Slivník 16:12
Čeľovce 16:22
Trebišov 16:29
Bánovce nad Ondavou 16:39
Michalovce 16:48
Petrovce nad Laborcom 16:52
Strážske 16:59
Humenné 17:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).