REx 1906 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 11:03
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 11:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Humenné 09:28
Košice 10:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 09:28
Strážske 09:38
Michalovce 09:51
Bánovce nad Ondavou 10:01
Hrinište 10:06
Trebišov 10:13
Čeľovce 10:21
Slanec 10:36
Ruskov 10:40
Nižná Myšľa 10:45
Krásna nad Hornádom 10:50
Košice 10:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).