REx 1906 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 08:59
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Humenné 07:28
Košice 08:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 07:28
Strážske 07:38
Michalovce 07:51
Bánovce nad Ondavou 08:01
Trebišov 08:12
Čeľovce 08:20
Ruskov 08:39
Košice 08:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).