REx 1905 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 16:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2021 o 16:35 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 15:01
Humenné 16:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 15:01
Krásna nad Hornádom 15:09
Nižná Myšľa 15:14
Ruskov 15:21
Výhybňa Slivník 15:35
Čeľovce 15:42
Trebišov 15:50
Hrinište 15:56
Bánovce nad Ondavou 16:01
Michalovce 16:11
Petrovce nad Laborcom 16:16
Strážske 16:23
Humenné 16:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).