REx 1904 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 07:48
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Humenné 06:12
Košice 07:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 06:12
Strážske 06:23
Michalovce 06:35
Bánovce nad Ondavou 06:45
Hrinište 06:50
Trebišov 06:56
Čeľovce 07:05
Nižná Myšľa 07:32
Krásna nad Hornádom 07:39
Košice 07:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).