REx 1901 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 08:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:35 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 07:01
Humenné 08:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 07:01
Ruskov 07:21
Slanec 07:28
Čeľovce 07:42
Trebišov 07:50
Hrinište 07:56
Bánovce nad Ondavou 08:01
Michalovce 08:11
Strážske 08:23
Humenné 08:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).