REx 1901 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 12:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 12:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 11:01
Humenné 12:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 11:01
Krásna nad Hornádom 11:09
Ruskov 11:21
Slanec 11:28
Výhybňa Slivník 11:35
Čeľovce 11:42
Trebišov 11:50
Hrinište 11:56
Bánovce nad Ondavou 12:01
Michalovce 12:11
Strážske 12:22
Strážske 12:23
Humenné 12:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).