REx 1900 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 04:59
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Humenné 03:28
Košice 04:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 03:28
Strážske 03:38
Petrovce nad Laborcom 03:45
Michalovce 03:51
Bánovce nad Ondavou 04:01
Trebišov 04:12
Čeľovce 04:20
Košice 04:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).