REx 1900 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 05:25
Meškanie 21 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Humenné 03:33
Košice 05:04

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 03:33
Strážske 03:43
Petrovce nad Laborcom 03:50
Michalovce 03:56
Bánovce nad Ondavou 04:06
Trebišov 04:18
Čeľovce 04:26
Výhybňa Slivník 04:33
Slanec 04:41
Ruskov 04:45
Nižná Myšľa 04:50
Krásna nad Hornádom 04:55
Košice 05:04

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).