REx 1879 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 19:43
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 18:30
Nové Zámky 19:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 18:30
Bratislava-Vajnory 18:40
Bernolákovo 18:49
Senec 18:55
Sládkovičovo 19:06
Galanta 19:14
Šaľa 19:24
Trnovec nad Váhom 19:27
Tvrdošovce 19:33
Nové Zámky 19:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).