REx 1878 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:36
Meškanie 14 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 07:03
Bratislava hlavná stanica 08:22

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 07:03
Palárikovo 07:09
Trnovec nad Váhom 07:18
Šaľa 07:24
Galanta 07:38
Sládkovičovo 07:44
Senec 07:56
Bernolákovo 08:03
Bratislava-Vajnory 08:10
Bratislava hlavná stanica 08:22

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.