REx 1877 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 19:00
Meškanie 18 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 17:30
Nové Zámky 18:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 17:30
Bratislava-Vajnory 17:40
Bernolákovo 17:49
Senec 17:55
Sládkovičovo 18:06
Galanta 18:14
Šaľa 18:24
Tvrdošovce 18:33
Nové Zámky 18:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).