REx 1876 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Odb. Močiar
Vlak prešiel stanicou o 07:25
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 06:18
Bratislava hlavná stanica 07:32

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 06:18
Šaľa 06:38
Galanta 06:48
Sládkovičovo 06:55
Senec 07:06
Bernolákovo 07:13
Bratislava-Vajnory 07:20
Bratislava hlavná stanica 07:32

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).