REx 1876 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:35
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2021 o 07:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 06:18
Bratislava hlavná stanica 07:32

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 06:18
Palárikovo 06:25
Šaľa 06:39
Galanta 06:49
Sládkovičovo 06:54
Sládkovičovo 06:55
Senec 07:06
Bernolákovo 07:13
Bratislava-Vajnory 07:20
Odbočka Močiar 07:23
Bratislava hlavná stanica 07:32

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).