REx 1875 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 17:54
Meškanie 12 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:30
Nové Zámky 17:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:30
Bratislava-Vajnory 16:40
Bernolákovo 16:49
Senec 16:55
Sládkovičovo 17:06
Galanta 17:13
Šaľa 17:22
Trnovec nad Váhom 17:26
Palárikovo 17:35
Nové Zámky 17:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).