REx 1875 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 17:43
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 17:48 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:30
Nové Zámky 17:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:30
Bratislava-Vajnory 16:40
Bernolákovo 16:49
Senec 16:55
Sládkovičovo 17:06
Galanta 17:14
Šaľa 17:24
Tvrdošovce 17:33
Palárikovo 17:36
Nové Zámky 17:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).