REx 1874 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:11
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 05:54
Bratislava hlavná stanica 07:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 05:54
Šaľa 06:15
Galanta 06:25
Sládkovičovo 06:31
Senec 06:42
Bernolákovo 06:49
Bratislava-Vajnory 06:56
Bratislava hlavná stanica 07:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).