REx 1874 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:13
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:15 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 05:53
Bratislava hlavná stanica 07:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 05:53
Trnovec nad Váhom 06:09
Šaľa 06:13
Galanta 06:24
Sládkovičovo 06:31
Senec 06:42
Bernolákovo 06:49
Bratislava-Vajnory 06:56
Bratislava hlavná stanica 07:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).