REx 1873 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 16:45
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 16:45 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:30
Nové Zámky 16:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:30
Bratislava-Vajnory 15:40
Bratislava-Vajnory 15:40
Bernolákovo 15:49
Senec 15:54
Senec 15:55
Sládkovičovo 16:06
Galanta 16:13
Šaľa 16:22
Nové Zámky 16:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).