REx 1872 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:42
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.09.2021 o 06:42 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 05:18
Bratislava hlavná stanica 06:32

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 05:18
Šaľa 05:39
Galanta 05:49
Sládkovičovo 05:55
Senec 06:06
Bernolákovo 06:13
Bratislava-Vajnory 06:20
Bratislava hlavná stanica 06:32

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).