REx 1872 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:36
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 06:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 05:18
Bratislava hlavná stanica 06:32

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 05:18
Trnovec nad Váhom 05:33
Šaľa 05:38
Galanta 05:48
Sládkovičovo 05:55
Senec 06:06
Bernolákovo 06:13
Bratislava hlavná stanica 06:32

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.