REx 1868 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 18:27
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 18:27 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Šaľa 16:33
Kúty 18:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Šaľa 16:33
Galanta 16:42
Sládkovičovo 16:48
Senec 16:59
Bernolákovo 17:06
Bratislava-Vajnory 17:13
Bratislava hlavná stanica 17:31
Bratislava-Lamač 17:37
Devínska Nová Ves 17:44
Zohor 17:51
Malacky 18:00
Veľké Leváre 18:07
Sekule 18:21
Kúty 18:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).