REx 1866 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 17:29
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 17:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Pezinok 16:11
Kúty 17:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Pezinok 16:11
Bratislava-Rača 16:17
Bratislava hlavná stanica 16:31
Bratislava-Lamač 16:37
Devínska Nová Ves 16:44
Zohor 16:51
Malacky 17:00
Veľké Leváre 17:07
Sekule 17:21
Kúty 17:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).