REx 1864 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 16:34
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2021 o 16:34 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:31
Kúty 16:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:31
Bratislava-Lamač 15:37
Devínska Nová Ves 15:44
Zohor 15:51
Malacky 16:00
Veľké Leváre 16:14
Sekule 16:28
Kúty 16:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).