REx 1862 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 15:53
Meškanie 26 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:31
Kúty 15:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:31
Bratislava-Lamač 14:37
Devínska Nová Ves 14:44
Zohor 14:51
Malacky 15:00
Veľké Leváre 15:07
Sekule 15:21
Kúty 15:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).