REx 1861 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 05:46
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 05:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 04:46
Bratislava hlavná stanica 05:44

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 04:46
Sekule 04:53
Veľké Leváre 05:05
Malacky 05:11
Malacky 05:16
Zohor 05:23
Devínska Nová Ves 05:31
Bratislava-Lamač 05:37
Bratislava hlavná stanica 05:44

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).