REx 1860 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 14:28
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 14:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 13:31
Kúty 14:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 13:31
Bratislava-Lamač 13:37
Devínska Nová Ves 13:44
Zohor 13:51
Malacky 14:00
Veľké Leváre 14:07
Sekule 14:21
Kúty 14:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).