REX 1787 Letný vlak

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Mlynky
Vlak prišiel do stanice o 09:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.08.2022 o 10:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 06:55
Mlynky 09:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 06:55
Sliač kúpele 07:04
Banská Bystrica 07:30
Podbrezová 08:05
Chvatimech 08:09
Brezno 08:16
Polomka 08:39
Heľpa 08:49
Telgárt 09:09
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 09:42
Mlynky 09:55

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.