REX 1786 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 10:22
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.08.2022 o 10:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Margecany 06:06
Banská Bystrica 10:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Margecany 06:06
Gelnica 06:17
Prakovce 06:30
Mníšek nad Hnilcom 06:38
Švedlár 06:48
Nálepkovo 06:58
Hnilec 07:11
Mlynky 07:22
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 07:37
Telgárt 07:52
Červená Skala 08:00
Heľpa 08:17
Polomka 08:53
Brezno 09:18
Chvatimech 09:26
Podbrezová 09:31
Dubová 09:41
Medzibrod 10:01
Slovenská Ľupča 10:11
Banská Bystrica 10:23

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.