REx 1783 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Margecany
Vlak prišiel do stanice o 19:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 19:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 15:47
Margecany 19:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 15:47
Slovenská Ľupča 16:00
Medzibrod 16:11
Dubová 16:23
Podbrezová 16:35
Chvatimech 16:39
Brezno 17:02
Brezno 17:02
Gašparovo 17:15
Polomka 17:27
Heľpa 17:38
Telgárt 18:01
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 18:16
Mlynky 18:29
Hnilec 18:39
Nálepkovo 18:52
Nálepkovo 18:52
Švedlár 19:02
Mníšek nad Hnilcom 19:12
Prakovce 19:21
Gelnica 19:35
Margecany 19:47

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.