REx 1782 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak v stanici o 16:03
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.09.2021 o 16:03 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Mlynky 13:08
Banská Bystrica 15:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Mlynky 13:08
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 13:21
Telgárt 13:35
Červená Skala 13:40
Heľpa 13:56
Polomka 14:06
Brezno 14:44
Chvatimech 14:51
Podbrezová 14:58
Dubová 15:17
Medzibrod 15:30
Medzibrod 15:31
Slovenská Ľupča 15:49
Banská Bystrica 15:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).