REx 1782 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 18:16
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Margecany 14:08
Banská Bystrica 18:17

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Margecany 14:08
Gelnica 14:29
Prakovce 14:42
Mníšek nad Hnilcom 14:50
Švedlár 15:00
Nálepkovo 15:10
Hnilec 15:23
Mlynky 15:33
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 15:47
Telgárt 16:01
Červená Skala 16:07
Heľpa 16:24
Polomka 16:36
Gašparovo 16:47
Brezno mesto 16:58
Brezno 17:08
Chvatimech 17:16
Podbrezová 17:24
Dubová 17:34
Medzibrod 17:47
Slovenská Ľupča 18:04
Banská Bystrica 18:17

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).