REx 1781 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Mlynky
Vlak v stanici o 12:11
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.09.2021 o 12:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 09:45
Mlynky 12:11

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 09:45
Medzibrod 10:09
Podbrezová 10:27
Chvatimech 10:31
Brezno 10:41
Polomka 11:14
Heľpa 11:24
Telgárt 11:44
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 11:58
Mlynky 12:11

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).