REx 1781 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Margecany
Vlak prišiel do stanice o 13:44
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 13:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 09:37
Margecany 13:39

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 09:37
Slovenská Ľupča 09:49
Slovenská Ľupča 09:49
Medzibrod 09:59
Dubová 10:12
Podbrezová 10:22
Chvatimech 10:26
Brezno 10:36
Gašparovo 10:53
Polomka 11:04
Heľpa 11:15
Telgárt 11:38
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 11:54
Mlynky 12:09
Hnilec 12:19
Nálepkovo 12:35
Švedlár 12:45
Mníšek nad Hnilcom 13:05
Prakovce 13:14
Gelnica 13:27
Margecany 13:39

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).