REx 1780 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak v stanici o 12:35
Meškanie 21 min.

Posledná aktualizácia údajov: 01.07.2022 o 12:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Margecany 08:08
Banská Bystrica 12:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Margecany 08:08
Gelnica 08:20
Prakovce 08:34
Mníšek nad Hnilcom 08:43
Švedlár 08:52
Nálepkovo 09:03
Hnilec 09:16
Mlynky 09:26
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 09:40
Telgárt penzión 09:52
Telgárt 09:54
Červená Skala 10:00
Heľpa 10:17
Polomka 10:29
Gašparovo 10:55
Brezno 11:18
Chvatimech 11:26
Podbrezová 11:34
Dubová 11:44
Medzibrod 11:56
Medzibrod 11:57
Slovenská Ľupča 12:07
Slovenská Ľupča 12:07
Banská Bystrica 12:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).