REx 1763 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 07:06
Meškanie 15 min.

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 07:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 05:29
Košice 06:51

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 05:29
Vydrník 05:38
Vydrník 05:38
Spišská Nová Ves 05:50
Markušovce 05:57
Spišské Vlachy 06:06
Krompachy 06:12
Margecany 06:22
Kysak 06:39
Kostoľany nad Hornádom 06:45
Košice 06:51

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).