REx 1761 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 05:50
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.09.2021 o 05:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 04:29
Košice 05:51

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 04:29
Poprad-Tatry 04:29
Vydrník 04:38
Spišská Nová Ves 04:49
Spišské Vlachy 05:05
Krompachy 05:13
Margecany 05:23
Kysak 05:39
Košice 05:51

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).