REx 1760 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 16:45
Meškanie 20 min.

Posledná aktualizácia údajov: 01.07.2022 o 16:45 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 15:04
Poprad-Tatry 16:25

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 15:04
Kysak 15:17
Margecany 15:31
Krompachy 15:39
Spišské Vlachy 15:45
Markušovce 15:55
Spišská Nová Ves 16:04
Vydrník 16:16
Poprad-Tatry 16:25

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).