REx 1750 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 06:42
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 04:15
Žilina 06:44

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 04:15
Svit 04:20
Východná 04:50
Kráľova Lehota 04:58
Liptovský Hrádok 05:04
Liptovský Mikuláš 05:17
Liptovská Teplá 05:30
Ružomberok 05:39
Kraľovany 06:02
Turany 06:09
Vrútky 06:18
Varín 06:32
Žilina 06:44

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).