REx 1750 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 06:45
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.09.2021 o 06:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 04:15
Žilina 06:45

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 04:15
Poprad-Tatry 04:15
Svit 04:23
Východná 04:50
Kráľova Lehota 04:58
Liptovský Hrádok 05:04
Liptovský Mikuláš 05:17
Liptovská Teplá 05:30
Ružomberok 05:39
Ľubochňa 05:50
Ľubochňa 05:50
Kraľovany 05:57
Kraľovany 06:03
Turany 06:10
Vrútky nákladná stanica 06:16
Vrútky 06:20
Varín 06:34
Žilina 06:45

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).