REx 1738 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 18:29
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín 16:44
Bratislava hlavná stanica 18:25

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 16:44
Trenčín-Zlatovce 16:46
Trenčianske Bohuslavice 16:55
Nové Mesto nad Váhom 17:01
Piešťany 17:21
Leopoldov 17:34
Brestovany 17:40
Trnava 17:48
Trnava nákladná stanica 17:50
Cífer 17:54
Šenkvice 18:02
Pezinok 18:08
Bratislava-Rača 18:15
Bratislava hlavná stanica 18:25

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).