REx 1736 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:26
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:27 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín 06:34
Bratislava hlavná stanica 08:25

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 06:34
Trenčín-Zlatovce 06:37
Trenčianske Bohuslavice 06:52
Nové Mesto nad Váhom 06:59
Piešťany 07:14
Leopoldov 07:27
Leopoldov 07:27
Brestovany 07:33
Trnava 07:42
Trnava nákladná stanica 07:44
Cífer 07:48
Šenkvice 07:57
Pezinok 08:05
Bratislava-Rača 08:13
Bratislava hlavná stanica 08:25

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).