REx 1733 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 15:11
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 13:36
Trenčín 15:13

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 13:36
Bratislava-Rača 13:44
Pezinok 13:52
Šenkvice 13:58
Cífer 14:05
Trnava 14:15
Leopoldov 14:28
Piešťany 14:41
Trenčianske Bohuslavice 15:01
Trenčín-Zlatovce 15:10
Trenčín 15:13

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).