REx 1730 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 05:25
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín 03:48
Bratislava hlavná stanica 05:25

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 03:48
Trenčín-Zlatovce 03:50
Trenčianske Bohuslavice 03:58
Nové Mesto nad Váhom 04:05
Piešťany 04:19
Piešťany 04:19
Leopoldov 04:33
Brestovany 04:38
Trnava 04:46
Šenkvice 05:01
Pezinok 05:08
Bratislava hlavná stanica 05:25

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).