REx 1671 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak v stanici o 12:28
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: 18.09.2021 o 12:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Diviaky 10:25
Zvolen osobná stanica 12:19

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Diviaky 10:25
Čremošné 10:41
Harmanec jaskyňa 10:58
Banská Bystrica 11:44
Radvaň 11:49
Vlkanová 12:01
Sliač kúpele 12:11
Zvolen osobná stanica 12:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).