REX 1670 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo
Vlak prišiel do stanice o 11:51
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.08.2022 o 11:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 09:15
Štúrovo 11:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 09:15
Sása-Pliešovce 09:36
Krupina 09:52
Hontianske Nemce 10:05
Hontianske Tesáre 10:15
Dudince 10:23
Šahy 10:46
Ipeľský Sokolec 11:02
Čata 11:21
Štúrovo 11:42

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.