REx 1661 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak v stanici o 18:04
Meškanie 11 min.

Posledná aktualizácia údajov: 31.07.2021 o 18:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Dobšiná 15:50
Košice 17:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dobšiná 15:50
Nižná Slaná 16:04
Rožňava 16:47
Lipovník 16:53
Jablonov nad Turňou 17:01
Hrhov 17:08
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 17:13
Turňa nad Bodvou 17:19
Moldava nad Bodovu 17:27
Košice 17:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).