REx 1660 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dobšiná
Vlak v stanici o 10:01
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: 31.07.2021 o 10:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 07:50
Dobšiná 09:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 07:50
Moldava nad Bodovu 08:15
Turňa nad Bodvou 08:23
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 08:29
Hrhov 08:34
Jablonov nad Turňou 08:41
Lipovník 08:50
Rožňava 09:16
Nižná Slaná 09:38
Dobšiná 09:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).