REX 1641 Letný vlak

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 18:51
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.08.2022 o 18:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Muráň 16:14
Košice 18:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Muráň 16:14
Revúca 16:30
Lubeník 16:40
Jelšava 16:48
Hucín 17:00
Plešivec 17:25
Slavec jaskyňa 17:31
Rožňava 17:39
Lipovník 17:46
Hrhov 18:00
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 18:04
Turňa nad Bodvou 18:11
Moldava nad Bodovu 18:21
Výhybňa Chym 18:27
Košice 18:48

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.