REx 1641 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak v stanici o 18:53
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 18.09.2021 o 18:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Muráň 16:15
Košice 18:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Muráň 16:15
Revúca 16:31
Lubeník 16:41
Jelšava 16:49
Plešivec 17:33
Slavec jaskyňa 17:39
Rožňava 17:47
Lipovník 17:53
Jablonov nad Turňou 18:01
Hrhov 18:08
Turňa nad Bodvou 18:19
Moldava nad Bodovu 18:27
Košice 18:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).