REx 1640 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Muráň
Vlak v stanici o 10:26
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 18.09.2021 o 10:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 07:50
Muráň 10:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 07:50
Moldava nad Bodovu 08:15
Turňa nad Bodvou 08:23
Hrhov 08:34
Jablonov nad Turňou 08:41
Lipovník 08:50
Rožňava 08:57
Slavec jaskyňa 09:04
Plešivec 09:19
Jelšava 09:50
Lubeník 09:58
Revúca 10:10
Muráň 10:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).