REx 1912 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 17:06
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Humenné 15:28
Košice 16:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 15:28
Strážske 15:38
Michalovce 15:51
Bánovce nad Ondavou 16:01
Hrinište 16:06
Trebišov 16:13
Čeľovce 16:21
Slanec 16:36
Krásna nad Hornádom 16:50
Košice 16:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).