REx 1910 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 15:06
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Humenné 13:28
Košice 14:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 13:28
Strážske 13:38
Strážske 13:38
Michalovce 13:51
Bánovce nad Ondavou 14:01
Hrinište 14:06
Trebišov 14:13
Čeľovce 14:21
Slanec 14:36
Ruskov 14:40
Košice 14:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).